Послуги

Торгівельна мережа АІС пропонує своїм клієнтам скористатися фірмовою програмою «АІС Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з численними кредитними програмами декількох банків-партнерів. Пакет кредитних пропозицій постійно розширюється і поліпшується.

Банки-партнери:
ПАТ КБ "Глобус"
ПАТ "Кредобанк"
АТ "Ощадбанк"
АТ "ОТП БАНК"
АТ "ТАСКОМБАНК" и др.

Результатом співпраці з провідними банками-партнерами є одні з кращих умов на ринку кредитування, що задовольняють запити самого вимогливого клієнта. У торгових центрах «АІС» можна підібрати умови, які підходять кожному клієнту.

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і кредитній біржі клієнти «АІС» отримують ряд переваг:

Завдяки кредитній біржі «АІС»:
• З'являється вибір між банками, які зацікавлені у видачі кредиту. Клієнт може вибрати банк, який пропонує найкращі умови, які відповідають очікуванням покупця.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість банків, що максимізує ймовірність позитивного рішення щодо надання кредиту.
• Ще одна важлива перевага кредитної біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різних банках, з'ясовувати які з них кредитують покупку, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» і налагодивши партнерські відносини з банками на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання щодо отримання кредиту.

Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс» можна у менеджера з продажу у всіх торгових центрах «АІС» по всій Україні.

Послуги кредитування здійснюються банками партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця.

Лізинг транспортного засобу (оренда з правом викупу) - хороша альтернатива покупці в кредит. Він особливо вигідний тим, хто бажає придбати техніку з мінімальними витратами. Адже купуючи товар в лізинг Ви позбавляєте себе від необхідності оформлення застави та реєстрації транспортного засобу. Також всі клопоти, пов'язані з оформленням страховки і техоглядом лізингова компанія може взяти на себе.

На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам численну кількість пропозицій від ряду партнерів, серед яких такі лізингові компанії та банки, як:
«ОТП Лізинг»
«БЕСТ Лізинг»
«УЛФ-Фінанс»
«Приватбанк»
«Теком Лізинг»
«Альфа-Лізинг»
«Промагролізинг»
Та інші.

Завдяки великий кількості пропонованих програм клієнт отримує ряд переваг:
• З'являється вибір серед ряду компаній, які зацікавлені в проведенні операції. Клієнт може вибрати ту, яка пропонує найкращі лізингові умови.
• Заявку клієнта розглядає декілька лізингових компаній, що максимізує ймовірність позитивного рішення.
• Ще одна важлива перевага - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різним компаніям, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішує «АІС», яка налаштувала партнерські відносини з лізинговими компаніями на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС» Клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання з купівлі в лізинг.

Купівля техніки в лізинг - оптимальне фінансове рішення для тих, хто цінує час, сили і вміє рахувати гроші! Отримати консультації можна у менеджера у всіх торгових центрах «АІС».

Послуги лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ або Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм лізингу уточнюйте у Продавця.

В даний час страхування є не просто необхідністю, а справжньою запорукою Вашого спокою за Ваш автомобіль. Група компаній «АІС» на протязі багатьох років розвиває напрямок автострахування і пропонує своїм Клієнтам можливість придбання, як поліса КАСКО, так і ОСЦПВ. Група компаній «АІС» співпрацює з провідними українськими страховими компаніями з широким спектром страхових продуктів, з яких Клієнт може вибрати оптимальний.

Поліс КАСКО в залежності від обраного пакета страхування передбачає страховий захист автомобіля в випадках:
- ДТП.
- Стихійних лих та інших подій (пожежі, вибуху, падіння предметів, попадання каміння, зіткнення з тваринами і т.д.).
- Протиправних дій третіх осіб (вандалізму, хуліганства).
- Незаконного заволодіння ТЗ (викрадення), внаслідок крадіжки, розбою, грабежу.

Умови полісу КАСКО також включають в себе:
- Можливість розширення страхового покриття на території країн СНД і Європи.
- Виплату відшкодування без урахування експлуатаційного зносу деталей (до семи років).
- Оплату послуг незалежного експерта при оцінці збитку.
- Оплату документів, необхідних для врегулювання страхової події.
- Відшкодування витрат на евакуатор і порятунок транспортного засобу (в встановлених програмою страхування кордонах).
- Можливість оплати страхового платежу частинами.
- Гнучку систему знижок при поновленні договору страхування на наступний страховий рік.
Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальну програму страхування в залежності від обраних ризиків і програми страхування, терміну страхування, кількості застрахованих транспортних засобів, території дії договору страхування, розміру франшизи, типу, віку і вартості транспортного засобу, а також умов його експлуатації, кількості і стажу водіїв, зазначених в договорі. Так що кожен наш Клієнт зможе підібрати собі програму відповідно до свого бюджету.

Також Ви, скориставшись нашими послугами, можете придбати поліс страхування ОСЦПВ, який, на сьогоднішній день є одним з документів, наявність якого вимагається від водія в обов'язковому порядку.

Як і у випадку з КАСКО, ми допоможемо Вам вибрати тип полісу, оптимальний для Вас договір, вартість якого буде варіюватися в залежності від типу договору, типу транспортного засобу, території, на якій в основному буде використовуватися даний автомобіль, сфери використання автомобіля, терміну дії договору (від 15 днів до 1 року), кількості водіїв, зазначених в договорі, та їх стажу.

Група компаній «АІС» піклується про безпеку своїх Клієнтів і прагне робити все для того, щоб Ви відчували себе захищено.

Додаткову інформацію про страхування Ви можете дізнатися у наших менеджерів з продажу, а також за телефоном інформаційної лінії Групи компаній «АІС»: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України)

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий? Хочете з максимальною вигодою продати свій автомобіль з пробігом і уникнути зайвого клопоту? Скористайтеся послугою трейд-ін!

За допомогою цієї форми Ви можете записатися на безкоштовну оцінку Вашого автомобіля. Ми готові викупити Ваш автомобіль відразу після його оцінки. Залиште заявку та давайте почнемо співпрацювати.

Наприклад: user@mail.server.ua
Наприклад: (099)111-11-11
Інший автомобіль з пробігом
Новий автомобіль
Поки не знаю

ВИКУП АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ ВСІХ МАРОК!
ДІЄ ЯК ДЛЯ ФІЗИЧНИХ, ТАК І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!
ОБМІН НА НОВИЙ АБО ІНШИЙ АВТО З ПРОБІГОМ!
МОЖЛИВІСТЬ ПОЄДНАТИ ПОКУПКУ У КРЕДИТ І ТРЕЙД-ІН!

Трейд-ін (Trade-in) - обмін Вашого автомобіля з пробігом на інший автомобіль (новий або вживаний) з доплатою або без. Вибравши автомобіль в будь-якому з торгівельних центрів АІС по всій Україні, Ви надаєте нам свій автомобіль з пробігом для оцінки (діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна) і подальшого викупу. Ціна викупу старого автомобіля буде вирахувана з ціни автомобіля, що ви плануєте придбати.

Вигода:

АІС надає об’єктивну ринкову ціну автомобіля, що викуповується. Оцінка проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке відображає реальний стан транспортного засобу. У підсумку ми отримуємо об'єктивну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зношеності всіх його комплектуючих.

Ми повністю беремо на себе оплату всіх податків при подальшому перепродажі авто.

Ви повинні доплатити тільки різницю між вартістю нового і старого автомобілів. Решта суми покривається вартістю старого автомобіля.

Компанія бере на себе повну відповідальність за технічний стан викупленого автомобіля. Вам не доведеться спілкуватися з новим власником свого старого автомобіля з питань технічного стану. Ви не будете нести відповідальність перед новим власником за якість свого автомобіля, вирішувати всі проблеми, пов'язані з претензіями, проводити зустрічі з незнайомими людьми.

Через низький попит, зростання цін на бензин, свят і сезонності, ціна на автомобіль з пробігом падає в середньому на кілька відсотків щомісяця. Завдяки програмі трейд-ін від АІС Ви забудете про всі ці ризики.

Зручність:

Вартість викупу Вашого автомобіля з пробігом може бути першим внеском при покупці нового автомобіля в кредит. Таким чином, покупка нового автомобіля взагалі не потребує первинних фінансових вкладень!

Автомобіль може бути придбаний як фізичною, так і юридичною особою в будь-якому автоцентрі АІС по всій Україні.

Оперативність викупу автомобіля. АІС бере на себе всі клопоти по укладенню угоди з майбутнім покупцем автомобіля з пробігом. Якщо клієнт попередньо зняв автомобіль з обліку в ДАІ, то тривалість укладання угоди на покупку нового автомобіля складає менше одного дня.

Гроші за автомобіль відразу ж зараховуються в рахунок викупу нового автомобіля.

Не потрібно витрачати свій час і ресурси на пошук покупця для старого автомобіля, розміщення рекламної інформації і відвідування авторинків.

Надійність:

АІС гарантує юридичну чистоту угоди. Клієнт захищений від аферистів, які працюють на авторинках або по оголошеннях.

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГИ «ТРЕЙД-ІН» ПРОСТА:

Ви є власником легкового автомобіля будь-якого бренду і будь-якої країни виробника і хочете придбати новий автомобіль. Вам потрібно відвідати один з салонів АІС і вибрати інший автомобіль, який Ви хочете придбати.

Ви звертаєтеся до менеджера нашого Автосалону з питанням про придбання автомобіля за допомогою послуги Трейд-ін і даєте інформацію про автомобіль з пробігом, яким Ви володієте. Менеджер Автосалону надає Вам попередню оцінку вартості Вашого автомобіля з пробігом.

Якщо Вас влаштовує оціночна вартість - призначається дата і час проведення діагностики автомобіля на СТО АІС.

В процесі діагностики перевіряються документи на Ваш автомобіль з пробігом, проводиться його повна діагностика і узгодження з клієнтом ціни викупу. В середньому це займає не більше однієї години!

У разі позитивної домовленості між Автоцентром АІС і Вами про викуп автомобіля, оформляються документи на викуп автомобіля з пробігом і покупку нового. Ви отримуєте рахунок на доплату за новий автомобіль.

Ви знімаєте свій автомобіль з обліку, оплачуєте доплату за новий, а знятий з обліку автомобіль з пробігом здаєте на склад Автосалону. Вітаємо - Ви отримуєте Ваш новий автомобіль!

Список необхідних документів власника автомобіля для проведення викупу: паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт автомобіля, сервісна книжка та інші документи, що підтверджують сервісну історію автомобіля (якщо такі є і автомобіль знаходиться на гарантії), нотаріально оформлена заява від дружини (чоловіка) із згодою на відчуження автомобіля, довідка сервіс-центру МВС про зняття автомобіля з обліку для продажу.

ПОКУПКА НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В КРЕДИТ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСЛУГИ ТРЕЙД-ІН

Додатково до вище озвучених процедур необхідно виконати наступні дії:

Подати заявки (самостійно або в нашому салоні) на отримання кредиту в обрані Вами банки. У разі позитивного рішення банку (ів) вибрати кредитну програму, яка Вас влаштовує. Оформити всі необхідні документи для викупу автомобіля з пробігом, покупки наступного автомобіля і отримання кредиту.

Грошові кошти за автомобіль з пробігом, що здається, будуть перераховані в автосалон в рахунок Вашого першого внеску на купівлю нового автомобіля.

Далі Ви проходите всі стандартні процедури, як при покупці автомобіля в кредит.

ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЦІНУ ВИКУПУ АВТОМОБІЛЯ:

Популярність бренду, моделі і кольору автомобіля.

Стан автомобіля: косметичні і механічні дефекти екстер'єру та інтер'єру, запах в салоні (автомобіль курця), машина після ДТП.

Походження автомобіля: країна експлуатації, кількість власників, стан документів, характер експлуатації (службова, таксі, автошкола).

Об'єм двигуна, вид палива і комплектація.

Рік випуску і пробіг автомобіля, його сервісна історія.

Покоління моделі (остання, попередня і т.д.).

Підвищують вартість викупу автомобіля такі елементи комплектації:
-- КПП автомат.
-- Кондиціонер.
-- Литі диски.
-- Шкіряний салон.
-- Ксенонові фари.
-- Автомобіль придбано новим в офіційного дилера в Україні.
-- Наявність сервісної книжки.
-- Колір металік.
-- Тоновані стекла.

Знижує вартість викупу автомобіля:
-- КПП механіка.
-- Відсутність кондиціонера.
-- Пошкодження кузова (на вартість ремонту).
-- Кожна механічна несправність (на вартість ремонту і вартість запасних частин).
-- Сильна зношеність салону.
-- Автомобіль пригнаний з-за кордону.
-- Немає сервісної книжки.
-- Не популярний колір.
-- Вік (зниження вартості від 15% до 25% за кожен рік).
-- Пробіг (зниження вартості від 15% до 25% за кожні 100 000 км).
-- Не популярний бренд або модель.

З огляду на всі фактори, ми пропонуємо Вам кращу ціну викупу автомобіля з пробігом, а також забезпечимо комфортну покупку нового автомобіля.

Будемо раді бачити Вас в торгівельних центрах АІС по всій Україні!

Асистантський сервіс - програма допомоги в дорозі

Клієнти – покупці нових автомобілів FAW (легкові автомобілі), Ravon, Chevrolet Niva, UAZ (позашляховики), ГАЗ (комерційні автомобілі), Opel, SsangYong, Geely, MG у період дії гарантії на автомобіль* забезпечуються безкоштовним сервісом допомоги в дорозі - консультаційне та технічне сприяння в разі екстреної події.

Консультації з різноманітних питань, виклик евакуатора і спеціальних служб, юридичну підтримку при ДТП, доставку палива та інші послуги диспетчерський центр організовує цілодобово по телефону

+ 38 044 585-98-84.

Диспетчер оперативно робить попередню оцінку і пропонує Клієнту можливі варіанти дій в ситуації, що склалася. Протягом 20 хвилин з моменту звернення Клієнта його проінформують про послуги, які будуть надані, і назвуть орієнтовний час надання допомоги. Оператор також буде постійно координувати дії автовласника і безпосередніх виконавців послуг.

Організація і надання асистантських послуг автовласникові здійснюється не пізніше трьох годин в межах міста і від трьох з половиною до п'яти годин в межах області з моменту звернення на лінію екстреної допомоги.

Винятки становлять обставини непереборної сили, хуртовини, снігопади, ожеледь, туман або потрапляння виконавця послуг в ДТП.

Інформаційні послуги

1. Цілодобовий доступ до диспетчерського центру.

2. Інформація про місцезнаходження, адреси та телефони:
- станцій технічного обслуговування;
- автозаправних станцій;
- послуг евакуатора, послуг таксі;
- державної автомобільної інспекції, аварійного комісара;
- готелів;
- медичних установ;
- страхових компаній та ін.

3. Допомога під час подорожі в невідомій місцевості.

4. Консультації при поломці:
- технічна консультація щодо особливостей експлуатації транспортного засобу (за допомогою уповноваженого представника СТО);
- запис на СТО для проходження планового ТО або ремонту;
- передача термінового повідомлення від Клієнта (факс, SMS, e-mail);
- пошук необхідної інформації в мережі Internet.

5. Консультації при ДТП:
- порядок дій на місці ДТП, юридична підтримка;
- загальний порядок звернень до страхової компанії;
- порядок оформлення документів;
- інформація про місцезнаходження та телефони екстрених служб;
- консультації лікаря по телефону.

Організаційні послуги

1. У разі поломки транспортного засобу:
- виклик служби технічної допомоги (автомобіль технічної допомоги до місця поломки автомобіля Клієнта доставляється безкоштовно, а інші витрати (вартість доставленого палива, матеріалів, запчастин) оплачуються автовласником);
- заміна колеса (при наявності у Клієнта запасного);
- доставка палива;
- підзарядка акумулятора;
- буксирування з проїжджої частини;
- відігрівання замків дверей та багажника, аварійне відкриття дверей (оплачує Клієнт);
- виклик евакуатора (надається безкоштовно, в разі, коли самостійне пересування транспортного засобу неможливо, евакуація проводиться на найближче СТО «АІС»).

2. У разі ДТП:
- виклик ДАІ;
- виклик служби порятунку, виклик карети швидкої медичної допомоги;
- виклик аварійного комісара;
- виклик евакуатора;
- організація стаціонарного лікування;
- виклик і залучення інших організацій за проханням Клієнта (послуги цих організацій Клієнт оплачує за свій рахунок).

3. Послуги в разі поломки автомобіля або ДТП під час подорожі (організація здійснюється безкоштовно, а безпосередньо послуга оплачується Клієнтом):
- пошук і бронювання номера в готелі;
- виклик таксі.

З будь-яких питань умов та правил користування послугами асистантського сервісу звертайтеся на інформаційну лінію 0800 500205