ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ RAVON

Що таке технічне обслуговування автомобіля?

Під технічним обслуговуванням автомобіля мається на увазі комплекс робіт, що виконується з певною періодичністю, завдання якого - забезпечення справного технічного стану, довговічності та надійності автомобіля Ravon.

Доступне обслуговування для доступного автомобіля

Регулярне проведення висококваліфікованого технічного обслуговування дозволяє власнику постійно підтримувати працездатність свого автомобіля. На всі ремонтні роботи Ravon дається гарантія якості..

При цьому використовуються тільки оригінальні деталі та витратні матеріали гідної якості. Доступна вартість сервісних робіт визначена централізованою системою поставок та регламентами ТО.

Переваги фірмового сервісу Ravon

Обслуговування у офіційного дилера Ravon гарантує оптимальний набір сервісних операцій відповідно до затвердженого регламенту робіт. Обсяг робіт в інших авторемонтних майстернях може виявитися недостатнім або завищеним. В одному випадку автовласник ризикує безпекою, в іншому - грошима. І те, і інше заслуговує на увагу.

Прозорість обслуговування

Крім переліку сервісних робіт, власнику автомобіля надається детальна інформація про проведені та рекомендовані операції, моментах в експлуатації транспортного засобу, на які варто звернути увагу. Даються рекомендації технічних фахівців.

Послуги

  • Гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.
  • Слюсарний та агрегатний ремонт.
  • Кузовний ремонт та фарбування.
  • Установка охоронних систем та додаткового устаткування.

 

 

Тех. обслуговування