ІСТОРІЯ БРЕНДУ - СВІТ RAVON

1992 – 2012: СТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК Uz-Daewoo Auto Co.

У 1992 році компаніями Daewoo (Південна Корея) та «Узавтосаноат» (Узбекистан) укладено угоду про створення спільного підприємства Uz-Daewoo Auto Co. для будівництва в Узбекистані автомобільного виробництва.

У 1996році відбулася церемонія відкриття нового заводу, який почав виробляти популярні моделі Daewoo - «NEXIA», «DAMAS», «TICO".

 

У 2001 році почалося виробництво Matiz.

У 2002 році компанія General Motors придбала контрольний пакет акцій Daewoo Motor та на її базі створила компанію GM Daewoo Automotive and Technology (GM DAT).

У 2005 році «Уздеуавто» викупило частку корейської компанії в спільному підприємстві. Пізніше були придбані ліцензії і на моделі партнера - Nexia, Matiz, Damas.

У 2008 році розпочато випуск оновленої моделі Nexia-2. В цьому ж році створено нове спільне підприємство "Уздеуавто" та General Motors - «GM Uzbekistan». На заводі в Узбекистані налагоджено промислове та крупно вузлове виробництво сучасних моделей під брендами Uz-Daewoo і Chevrolet.

2013 – 2015: ВИПУСК GENTRA ТА ВИСНОВОК БРЕНДА RAVON

2013 рік — нова віха в історії бренду. Випуск нової моделі C-класу - Gentra. Сучасний автомобіль, оснащений всім необхідним обладнанням, стильний, з продуманою ергономікою, але як і раніше якісний та доступний за ціною.

8 жовтня 2015 року – презентація нового бренду Ravon та анонс оновлення модельної лінійки.

Висновок бренду Ravon - закономірний етап розвитку, підтвердження того, що бренд успішно розвивається. Розвивається за рахунок пропозиції нових, сучасних, технологічних автомобілів - але тільки дійсно потрібних покупцям, зі збереженням прийнятних цін..

Історія бренду